بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

برگزاری دهمین دوره کارگاه‌های مهارت‌افزایی ویژه زوجین جوان شاهد

برگزاری دهمین دوره کارگاه‌های مهارت‌افزایی ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر در استان قم

برگزاری دهمین دوره کارگاه‌های مهارت‌افزایی ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر در استان قم دهمین دوره سلسله کارگاه‌های مهارت افزایی ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی از ۱۱ تا ۱۴ بهمن ماه در هتل شاهد استان قم برگزار شد.

برگزاری دهمین دوره کارگاه‌های مهارت‌افزایی ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر در استان قم
به گزارش خبری فا به نقل از ایثار، سیدمستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هشتمین دوره کارگاه‌های مهارت‌افزایی خانواده با نشاط ویژه زوجین جوان (گرامیداشت دهه مبارک فجر) از ۱۱ لغایت ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در هتل شاهد قم برگزار شد.
وی در ادامه افزود: این کارگاه‌های آموزشی در برنامه‌ای پنج ساله با هدف رصد، پایش و آموزش زوجین جوان و در راستای اصلاح و بهبود سبک زندگی، افزایش سواد سلامت اجتماعی و ارتقای نرخ شادکامی ایثارگران و با توجه به نقش مؤثر آموزش و آگاهی‌بخشی در تداوم و قوام زندگی مشترک و به خصوص زوجین جوان (فرزندان شاهد و ایثارگر) و با عنایت به اهمیت موضوع خانواده و لزوم تمرکز بر اهمیت استحکام نشاط و سلامت معنوی خانواده و پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی این حوزه برگزار می‌شود.
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: در این دوره از کارگاه‌های آموزشی مهارت‌افزایی تعداد ۴۰ نفر زوج جوان شاهد و ایثارگر جامعه هدف از ۵ استان تهران، شهرستان‌های تهران، سمنان، البرز و قزوین در پنج برنامه کارگاهی و آموزشی با سرفصل‌های سواد مالی، سواد عاطفی، سواد ارتباطی، سواد رسانه و سواد تعلیم و تربیت شرکت کردند.
گفتنی است کارگاه‌های مهارت‌افزایی خانواده بانشاط ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر به منظور استحکام بنیان خانواده یک دوره پنج ساله اول زوجین جوان شاهد و ایثارگر برای آموزش‌های ضروری در ۵ سرفصل را مورد هدف قرار داده است.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.