بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

معلمان جدید هم مشمول رتبه‌بندی شدند

معلمان جدید هم مشمول رتبه‌بندی شدند

معلمان جدید هم مشمول رتبه‌بندی شدند معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درخصوص رتبه‌بندی نومعلمان و همچنین وضعیت جاماندگان و معلمان مهرآفرین اطلاعیه‌ای صادر کرد.

معلمان جدید هم مشمول رتبه‌بندی شدند

به گزارش خبریفا به نقل از ایسنا اخیرا معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اطلاعیه‌هایی پیرامون رتبه‌بندی معلمان صادر کرده است. در اطلاعیه نخست بر مراجعه و بارگذاری مدارک و مستندات مشمولان رتبه‌بندی در سامانه رتبه بندی معلمان در اسرع وقت تاکید شده است.

دراین اطلاعیه خطاب به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها آمده است که «به استناد ماده ۴و۵ آیین‌نامه نظام رتبه‌بندی معلمان، خواهشمند است کلیه مشمولینی که تاکنون نسبت به ارائه تقاضا، تشکیل پرونده و بارگذاری مدارک و مستندات در سامانه RTB.MEDU.IR (سامانه رتبه بندی معلمان) اقدام نکرده‌اند، هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت موارد فوق‌الذکر جهت قرار گرفتن در فرآیند رتبه‌بندی اقدام کنند».

همچنین تصریح شده «عدم ثبت درخواست و تقاضا به منزله انصراف از فرآیند ارزیابی و رتبه‌بندی است».

در اطلاعیه دیگر این معاونت پیرامون اعمال رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین اعلام شده است که «پیرو مذاکرات مقام عالی وزارت با ریاست دیوان محاسبات و مکاتبات صورت گرفته همچنین برگزاری جلسات کارشناسی و مدیریتی، به اطلاع می رساند تاریخ اعمال رتبه بندی معلمان مهرآفرین از ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ است.  مزید اطلاع، تاکنون برای این معلمان همانند سایر مشمولان ۱۰ ماه فوق العاده رتبه بندی پرداخت شده است.»

در ادامه آمده است: «همچنین نومعلمان (استخدامی های پس از ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰) نیز مشمول نظام رتبه بندی می شوند و از این افراد دعوت می شود نسبت به بارگذاری مدارک و مستندات خود در سامانه رتبه بندی به آدرس RTB.MEDU.IR اقدام کنند».

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.