بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

آمار عجیب گل محمدی مقابل استقلال

آمار عجیب گل محمدی مقابل استقلال

آمار عجیب گل محمدی مقابل استقلال یحیی گل محمدی تا حالا ۹ بار در قامت سرمربی پرسپولیس مقابل استقلال قرار گرفته که ۸ بازی در وقت‌های قانونی مساوی شده است.

آمار عجیب گل محمدی مقابل استقلال

به گزارش خبری فا به نقل از خبر ورزشی یحیی گل محمدی سه شنبه آینده بار دیگر مقابل استقلال قرار می گیرد و این بار باید با ساپینتو مچ بیندازد.جالب این که او تا حالا ۹ بار به عنوان سرمربی پرسپولیس با استقلال بازی کرده که حاصل آن ۸ مساوی در وقت‌های قانونی بوده که دو دیدار از این ۹ بازی به پنالتی کشیده که هر دو را استقلال برده است. یحیی فقط یکبار استقلال را در وقت‌های قانونی با گل آل کثیر شکست داده و تقریبا اکثر اوقات با رقیب دیرینه مساوی کرده است.

این بار هم خیلی‌ها دربی تهران را مساوی پیش بینی می کنند اما طبعا دو مربی بدشان نمی آید این بازی بزرگ و خاص را ببرند و با خیال آسوده لیگ را ادامه بدهند. به گل محمدی این انتقاد وارد بوده که در دربی‌ها زیادی احتیاط کرده اما به فرض همین مساله پارسال در مورد فرهاد مجیدی هم صدق می کرد.در آن سود ساپینتو برای اولین بار حضور در دربی تهران را تجربه می کند . او سالها قبل در پرتغال و اسپورتینگ دربی لیسبون را از بنفیکا برده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.