بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

بزرگ‌ترین بدهی تاریخ استقلال پرداخت شد!

بزرگ‌ترین بدهی تاریخ استقلال پرداخت شد!

بزرگ‌ترین بدهی تاریخ استقلال پرداخت شد! با اعلام رسمی باشگاه استقلال سرانجام پس از ماه‌ها پرونده بدهی این باشگاه به سرمربی ایتالیایی بسته شد.

بزرگ‌ترین بدهی تاریخ استقلال پرداخت شد!

به گزارش خبریفا به نقل از ورزش سه در حالی که طی روزهای اخیر صحبت‌هایی مبنی جلسه مدیران باشگاه استقلال و بانک شهر جهت اخذ وام مطرح بود و در نهایت روز گذشته مدیران این باشگاه از پرداخت قریب‌الوقوع مبلغ به سرمربی ایتالیایی داده خبر دادند، لحظاتی قبل کانال رسمی باشگاه استقلال خبری را منتشر کرد و بسته شدن پرونده استراماچونی را به صورت رسمی اعلام کرد.

در ادامه متن منتشرشده توسط کانال رسمی باشگاه استقلال را می‌خوانید؛

با تلاش‌ها و پیگیری‌های حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، طبق اعلام بانک شهر به مدیریت باشگاه، مطالبات آندره‌آ استراماچونی، لئوناردو پادوانی و باشگاه الشباب الاهلی به کارگزاری این بانک در قطر و امارات و همین‌طور مطالبات احمد موسوی به حساب او پرداخت شده است.

با همکاری و مساعدت بانک شهر، مطالبات سه طلبکار خارجی باشگاه استقلال، ظهر روز گذشته به حساب کارگزاری این بانک در امارات و قطر واریز شد تا انتقال پول از این حساب‌ها، به حساب طلبکاران مذکور انجام شود.

حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، همچنین از تلاش‌ها و همکاری‌های صمیمانه دکتر سجادی، وزیر محترم ورزش و جوانان، دکتر خاندوزی، وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی، دکتر فروردین، رئیس فراکسیون ورزش مجلس، دکتر پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، دکتر قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی، دکتر احمدی، مدیرعامل بانک شهر و همکاران ایشان در این راستا تقدیر و تشکر کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.