بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

اولین تصویر گوشی هوشمند با برند کوکاکولا منتشر شد

اولین تصویر گوشی هوشمند با برند کوکاکولا منتشر شد

اولین تصویر گوشی هوشمند با برند کوکاکولا منتشر شد یک افشاگر مشهور با نام مستعار Ice Universe نخستین تصویر از یک گوشی هوشمند جدید موسوم به کولافون (ColaPhone) را منتشر کرده است.

اولین تصویر گوشی هوشمند با برند کوکاکولا منتشر شد

به گزارش خبریفا به نقل از آی تی رسان در رابطه با مشخصات فنی این گوشی هنوز هیچ‌گونه جزئیاتی در دست نیست؛ اما رندر لو رفته نشان می‌دهد که این گجت احتمالا مجهز به پیکره‌بندی دوربین دوگانه روی پنل پشتی خود خواهد بود.

ماژول‌های دوربین پشتی درون حفره‌های دایروی‌شکل مجزا قرار دارند. همچنین فلاش LED در نزدیکی این ماژول‌ها مستقر شده است. این گوشی هوشمند از رنگ‌آمیزی مخصوص شرکت کوکاکولا و لوگوی بزرگ این برند مشهور استفاده خواهد کرد. توسعه و عرضه مستقل یک گوشی هوشمند توسط کوکاکولا سناریویی دور از انتظار به‌نظر می‌رسد.

به گفته Ice Universe کوکاکولا برای دستیابی به این هدف ماجراجویانه احتمالا با یک برند پیشرو در زمینه تولید گوشی‌های موبایل همکاری خواهد کرد. جهت یادآوری بایستی خاطرنشان کرد که Ice Universe نخستین فردی بود که پیرامون روند جدید طراحی گوشی‌های هوشمند با نمایشگر آبشاری، طراحی ناچ‌دار آیفون X اپل، طراحی جدید آیفون ۱۴ با حفره داینامیک آیلند و سنسورهای تصویربرداری ۲۰۰ مگاپیکسلی مختلف به‌طور دقیق صحبت کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.