بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

کلید موفقیتم را به شما معرفی می کنم

کلید موفقیتم را به شما معرفی می کنم

کلید موفقیتم را به شما معرفی می کنم حتما برای شما جالب است که بدانید کلید موفقیت من چیست و چگونه توانسته ام به این همه ثروت برسم راستش من سوهان را به عنوان کلید موفقیتم می دانم زیرا این همان چیزی است که مرا به اوج رساند من با فعالیت روی محصول سوهان و ارائه و به کارگیری راه حل های کارآمد توانستم خودم را به موفقیت برسانم.

سوهان

کودکان زیادی خواهان تنقلات های فراوان و متنوعی هستند. سوهان لقمه ای جزو تنقلات سنتی به حساب می آید که علاوه بر آن خواص زیادی ام دارد که در ادامه به آن می پردازیم. همانطور که کودکان عاشق تنقلات هستند بزرگان هم نیز گاهی تنقلات میل می کنند. علاوه ب اینکه نقلات شیمیایی خواصی ندارد کلی ضرر و زیان برای بدن دارد.

سوهان لقمه ای سرشار از خاصیت هایی می باشد که برای بزگسالان و کودکان مفید می باشد. هل موجود در سوهان باعث کاهش استرس و اضطراب می شود علاوه بر آن در تمامی غذا ها نیز استفاده می شود.

زعفران در سوهان باعث کاهش بسیاری از بیماری ها می شود مانند بیماری های قلبی و افسردگی را درمان می کند. زرده تخم مرغ موجود در این شیرینی سنتی باعث محکم شدن استخوان ها می شود و همچنین به اعصاب بدن بهبود می بخشد. این شیرینی سنتی خوشمزه پر طرفدر خاصیت درمانی برای افرادی که فشار خون دارند را دارد.

کلید موفقیتم را به شما معرفی می کنم

سوهان حلوایی

برخی از افراد که از علاقه مندان شدید به سوهان حلوایی می باشند و آن را به صورت پسته ای یا ساده دوست دارند اقدام به تهیه آن در منزل می کنند که برای تهیه این سوهان حلوایی شما احتیاج به آرد گندم، شکر، هل آسیاب شده، آرد جوانه گندم، زعفران، خامه، آب، کره و مقداری روغن مایع می باشید.

در ابتدا باید آرد گندم و آرد جوانه گندم را با یک دیگر مخلوط کنید و سپس به مدت ۵ دقیقه بر روی حرارت متوسط تفت دهید تا بوی خامی آن گرفته شود سپس کره و روغن را به آن اضافه می کنید و دوباره تفت می دهید تا به شکل خمیر درآید.

سوهان حلوایی

سوهان گزی

چند سالی است که شاهد تولید محصولی تحت عنوان سوهان گزی مخصوص لقمه ای می باشیم که با برندهای مختلفی در بازار به فروش می رسد، در حال حاضر خرید و فروش اینترنتی این محصول با قیمت پایین رونق بالایی یافته است.

می دانیم که گز و سوهان دو نمونه بسیار مهم از شیرینیهای خوشمزه و سنتی ایرانی می باشند، هر کدام از اینها طعم و ویژگیهای خاص خود را دارند و به نوبه خود متنوع هستند.

سوهان گزی

 

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.