بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

خرید چسب سیلیکات سدیم پودری / مکانیسم تنظیم و تشکیل

خرید چسب سیلیکات سدیم پودری

کاربرد چسب سیلیکات سدیم پودری بیشتر برای چسباندن بسترهای متخلخل است. سیلیکات های سدیم به صورت محلول های آب مایع و پودرهای جامد، مناسب برای استفاده در چسب ها می باشند. پودرهای سیلیکات سدیم مختلف با توجه به خواص آن از نظر سرعت محلول متفاوت هستند.  برای خرید چسب سیلیکات سدیم با کیفیت می توانید با شماره تماس های سایت تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید. بزرگترین مرکز پخش چسب سیلیکات سدیم، که خدمات خود را از طریق سایت ارائه می دهد.

چسب سیلیکات سدیم پودری

چسب سیلیکات سدیم پودری چگونه تولید می شود؟

چسب سیلیکات سدیم پودری با ترکیب نسبت های مختلف ماسه یا دی اکسید سیلیکون (SiO2) و کربنات سدیم یا اکسید سدیم (Na2O) ساخته می شوند. شیشه ای که تشکیل می شود به صورت پودری در می آید. با تغییر نسبت Sio2 به Na2O، محلول های چسب سیلیکات سدیم با خواص متفاوت برای کاربردهای صنعتی خاص قابل تولید می باشند. نسبت SiO2 به Na2O به طور کلی در حالت پودری از ۱.۶ تا ۳.۳ متغیر است.

خرید چسب سیلیکات سدیم در صنعت به میزان قابل توجهی افزایش یافته و مورد تقاضای اکثر صنایع قرار گرفته است. گریدهای پودر بر اساس ترکیب، اندازه ذرات و درجه هیدراتاسیون متفاوت است. پودرهای هیدراته به ویژه برای حل شدن سریع در آب در دمای اتاق ساخته شده اند. کاربرد چسب سیلیکات سدیم پودری اغلب به عنوان مخلوط خشک برای سیمان استفاده می گردد.

مکانیسم تنظیم و تشکیل

چسب سیلیکات سدیم پودری جامد و پودری شکل سفید است، اما به دلیل وجود آهن ممکن است به رنگ های سبز یا آبی نیز یافت شوند. کاربرد چسب سیلیکات سدیم پودری در فرمولاسیون سیمان، فرآوری الوار، صنعت نساجی، ساخت سرامیک نسوز و به عنوان چسب در تولید سیلیکاژل می باشد.

خرید چسب سیلیکات سدیم پودری

کاربرد چسب سیلیکات سدیم پودری

ما به عنوان مرکز پخش چسب سیلیکات سدیم این محصول را با توجه به تقاضای مشتری تولید می کنیم. مدول های مختلف، انواع سیلیکات محلول، انواع اکسید آهن، میزان آلوم در محصولات سیلیکات سدیم پودری طبق سفارش مشتری تولید می شود. کاربرد چسب سیلیکات سدیم پودری در صنایع ریخته گری، برق، پتروشیمی و مصالح ساختمانی استفاده می شود. عمده خرید چسب سیلیکات سدیم در صنایعی همچون مواد نسوز، شوینده های صنعتی، مواد نگهدارنده، صنعت سرامیک، صنعت ریخته گری و فلزکاری، رطوبت گیر و خشک کننده ها انجام می شود. محصولات پودری سیلیکات سدیم تمام خواص و کاربردهای سیلیکات سدیم مایع را دارا هستند. به دیگر کاربردهای چسب سیلیکات سدیم اشاره می کنیم:

  • پودر سیلیکات سدیم به عنوان لخته ساز آهن در تصفیه خانه های فاضلاب استفاده می گردد.
  • بتن با چسب سیلیکات سدیم پودری مخلوط شده و به کاهش تخلخل در اکثر محصولات بنایی مانند بتن و گچ کمک می کند.
  • در مواد شوینده از این محصول استفاده می گردد.
  • از پودر سیلیکات سدیم به عنوان بستری برای رشد جلبک در پرورش ماهی و آبزیان استفاده می شود.
  • عمده خرید چسب سیلیکات سدیم به عنوان تثبیت کننده است. برای رنگرزی دستی با رنگ هایی که به PH بالا برای واکنش با الیاف نساجی نیاز است، استفاده می شود.
  • به عنوان مواد نسوز در تولید خودرو استفاده می شود.

کاربرد چسب سیلیکات سدیم پودری

چرا ما؟

شرکت ما یک مرکز پخش چسب سیلیکات سدیم حرفه ای است که عمدتا کار تولید انواع محصولات سیلیکات سدیم را بر عهده دارد. برند سیلیکات گستر اصفهان ارائه دهنده خدمات و محصولات با کیفیت می باشد تا خرید چسب سیلیکات سدیم را به راحتی انجام دهید. بهترین چسب سیلیکات سدیم پودری را با قیمت بسیار مناسب از ما تهیه کنید، برای مراجعه به سایت بر روی  لینک زیر  کلیک کنید.

این خبر توسط شهروند خبرنگار ارسال شده و صحت آن توسط پایگاه خبری خبریفا رد یا تائید نمی شود

جهت ارسال خبر از طریق لینک زیر اقدام نمایید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.