بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

موافقت رهبر انقلاب با معافیت سربازی مشمولان دارای ۳ فرزند و بیش‌تر

موافقت رهبر انقلاب با معافیت سربازی مشمولان دارای ۳ فرزند و بیش‌تر

موافقت رهبر انقلاب با معافیت سربازی مشمولان دارای ۳ فرزند و بیش‌تر ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مشمولان وظیفه دارای ۳ فرزند و بیش‌تر شامل معافیت از خدمت دوره ضرورت می‌شوند.

موافقت رهبر انقلاب با معافیت سربازی مشمولان دارای 3 فرزند و بیش‌تر

به گزارش خبریفا به نقل از خبرگزاری فارس، معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح طی اطلاعیه‌ای جزئیاتی از شرایط جدید معافیت دوره ضرورت را اعلام کرد که به این شرح است: برابر موافقت مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) کلیه مشمولان وظیفه غایب و غیر غایب و کارکنان وظیفه در حال خدمت که دارای ۴ فرزند و بالاتر هستند و همچنین مشمولان وظیفه غایب و غیر غایب و کارکنان وظیفه در حال خدمت، با حداقل ۴۰ سال سن تمام، که دارای ۳ فرزند می‌باشند از انجام خدمت دوره ضرورت سربازی معاف می‌گردند.

گفتنی است، صدور کارت معافیت برای مشمولان غایب و غیر غایب واجد شرایط این مصوبه، پس از طی آموزش‌های مقدماتی و تکمیلی بسیج امکانپذیر خواهد بود.

همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است: با نظر موافق فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) مدت کسر خدمت کارکنان وظیفه در حین خدمت که قبلاً به ازای هر فرزند ۳ ماه بوده است به ترتیب برای فرزند اول ۳ ماه، فرزند دوم ۴ ماه و برای فرزند سوم به ۵ ماه افزایش یافته است.

مشمولین وظیفه برای آگاهی بیشتر از چگونگی اجرای موارد مذکور و بهره‌مندی از این تسهیلات از تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱ به دفاتر پلیس + ۱۰ و کارکنان وظیفه حین خدمت، به کارگزینی یگان مربوطه مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.