بنر ۱۳۵۰x 250 هدر سایت

پیش‌بینی اعطای ۴۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه ایثارگری

پیش‌بینی اعطای ۴۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه ایثارگری

پیش‌بینی اعطای ۴۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه ایثارگری مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با پیش‌بینی اعطای حدود ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات به جامعه ایثارگری در سال جاری، گفت: تلاش صندوق قرض‌الحسنه شاهد ارائه تسهیلات با کمترین زمان و کارمزد است.

پیش‌بینی اعطای 4000 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه ایثارگری/ تلاش در جهت ارائه تسهیلات با کمترین زمان و کارمزد به ایثارگران
به گزارش خبری فا به نقل از ایثار، اسلام کریمی در حاشیه اجلاس سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به خدمات صندوق قرض‌الحسنه شاهد، گفت: تا پایان شهریورماه برای جابجایی مسکن جامعه ایثارگری و تأمین ودیعه و اجاره مسکن دو تفاهم‌نامه امضا شده برای اینکه بتوانیم خدمات بیشتری به جامعه ایثارگری در این حوزه ارائه دهیم. تأکید صندوق قرض‌الحسنه شاهد خدمتگزاری بدون منت و با کرامت به جامعه ایثارگری است و در این حوزه دوره‌های آموزشی مختلفی برای کارکنان صندوق برگزار شده است.
وی افزود: در سال جاری بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه ایثارگری پرداخت شده است که تداوم پیدا می‌کند و پیش‌بینی برای سال ۱۴۰۲ اعطای حدود ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات به جامعه ایثارگری است ضمن اینکه تفاهم‌نامه‌هایی با بانک‌ها و بانک‌های قرض‌الحسنه در جهت ارائه خدمات بیشتر منعقد می‌شود.
کریمی در رابطه با برگزاری اجلاس سراسری مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: نکات خیلی خوبی در این اجلاس مطرح شد که از برگزارکنندگان این اجلاس سپاسگزاریم. اصل موضوع برای ما تحول در مسیری است که در صندوق قرض‌الحسنه شاهد در خدمت‌رسانی و خدمتگزاری داریم و باید به سمتی برویم که مدل خاصی از خدمتگزاری ارائه دهیم و خوشبختانه رضایت‌مندی از این خدمات مطابق بررسی‌ها بالا است که تلاش می‌کنیم افزایش یابد تا تسهیلات در کمترین زمان و کارمزد به جامعه ایثارگری اعطا شود.
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: صندوق قرض‌الحسنه شاهد یکی از بزرگترین صندوق تک شعبه‌ای کشور است و با وجود اینکه تک شعبه‌ای است در سراسر کشور حضور دارد و با توجه به سن والدین شهدا و همسران شهدا و جامعه ایثارگری که کهولت سن دارند این امکان فراهم شده است که خدمات در نزدیک‌ترین محل به جامعه ایثارگری ارائه شود.
1 نظر
  1. ابراهیم می گوید

    آیا مگر نه اینکه بابت جانبازان به بیمه حق بیمه پرداخت می‌کند چرا بس در سن شصت سالگی بازنشسته نمی‌شوند و حقوق باز نشستگی دریافت کنند…..

    واقعا بحث بر انگیز است خدا قوت یا حق

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.